03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а

Юридичний супровід угод. Юридичні послуги  адвоката Тищенко Р.П.

Юридичний супровід угоди з нерухомістю.

У багатьох з нас з вами хоча б раз в житті трапляється купувати або продавати будь-яку нерухомість, будь-то, квартира, будинок, офіс. У такій ситуації потрібно бути гранично обережними, адже в наш непевний час багато шахраїв і людей які хочуть отримати вигоду з вашої угоди. Самому, буває дуже складно розібратися у всіх юридичних тонкощах і нюансах. Та й чи варто економити на послугах юриста в такому відповідальному заході як угоди з нерухомістю? Як то кажуть: «скупий платить двічі». Набагато правильніше буде убезпечити себе, звернувшись до послуг професійного юриста, адвоката. Адвокат Тищенко Роман Петрович надає повний юридичний супровід угоди з нерухомістю.

Супровід угоди з нерухомістю включає в себе

 • Перевірка об'єкта нерухомості на наявність / відсутність проблем.
 • Допомога в зборі, отриманні необхідних документів (якщо знадобиться).
 • Перевірка пакету документів на об'єкти нерухомості (квартири, будинки, офіси, земельні ділянки).
 • Забезпечення присутності хорошого нотаріуса.
 • Аналіз документів.
 • Представлення інтересів в державних органах.
 • Аналіз документів і супровід угоди при інвестуванні в будівництво нерухомості.

У нашій країні угоди з нерухомістю одні з найважливіших в житті, і неуважність чревата проблемами з документами. Якщо людина проявляє недбалість і сподівається тільки на себе і зовсім не звертається до юристів він ризикує, адже неграмотне оформлення угод з нерухомістю завжди пов'язане з великим ризиком, що в наслідку, може обернуться втратою здоров'я, часу і грошей.

Великий досвід і професіоналізм адвоката Тищенко Р.П. допомагає швидко знаходити ті слабкі точки, про які клієнт навіть не здогадується. Тому одним з важливих напрямків діяльності адвоката є юридичний супровід угод з нерухомістю, а також юридичний захист при операціях з нерухомістю. Адвокат перевірить, що б все було зроблено юридично грамотно і правильно, а ви зберегли і захистили свою нерухомість, гроші та інвестиції.

Адвокат Тищенко Роман перевіряє кому належить квартира або об'єкт нерухомості в даний момент, вивчить паспорта всіх прописаних дорослих, а особливо дітей. Адвокат з нерухомості Тищенко Р.П. надає комплексний юридичний супровід угоди і зведе до мінімуму ризики при купівлі нерухомості.

Купівля нерухомості це важлива подія в житті кожної людини. Юрист нерухомість - це важливі нерозривні слова, адже будь-яка угода з нерухомістю повинна супроводжуватися досвідченим адвокатом юристом. Перш ніж укладати договір купівлі-продажу або дарування слід уважно вивчити всі документи. У цьому вам допоможе професійний юрист з нерухомості. Адвокат Тищенко Роман Петрович надає повний комплекс юридичних послуг по нерухомості і те, що надана вами інформація буде строго конфіденційна. Ви отримаєте детальну консультацію по нерухомості і чіткі поради щодо вирішення ваших питань.

Звертаючись до адвоката Тищенко Р.П. Ви отримуєте:

 • Юридичний аналіз вашої ситуації.
 • Доступні ціни на професійні послуги адвоката.
 • Повний юридичний супровід угоди з нерухомістю (дарування, купівля-продаж, квартири, будинки, землі).
 • Виявлення ризиків при купівлі нерухомості, а так само при укладенні договорів з нерухомості.
 • Перевірка прав власника на об'єкт нерухомості.
 • Ведення переговорів з посередниками, нотаріусами.
 • Супровід переговорів з нерухомості.
 • Повний аналіз документів.
 • Перевірка законності продажу побудованих і споруджуваних об'єктів нерухомості.

Не випробовуйте долю, звертайтеся до кваліфікованого адвоката, у якого величезний досвід оформлення угод з нерухомістю у приватних нотаріусів і в державних нотаріальних конторах. Адвокат Тищенко Роман Петрович виконує свою роботу сумлінно, адже для адвоката важливо його реноме і його задоволені клієнти.

Якщо у вас є сумніви і ви підозрюєте про наявність «підводних каменів» або просто хочете себе підстрахувати, довірте цю професійного адвоката по нерухомості.

Адвокат Тищенко Р.П. консультує громадян з питань укладення угод з нерухомістю на вторинному ринку і в новобудовах по тел.0672409046 -юридична допомога в оформленні угод з нерухомістю.

Ніхто не застрахований від неврахованих факторів і прихованих проблем в операціях з нерухомістю. Постраждати від аферистів і нечесних ріелторів може кожен. Тому необхідно ретельно перевіряти документи перед майбутньою операцією з нерухомості.

Юридичний супровід угоди з нерухомістю.

Тут вам на допомогу прийде досвідчений адвокат, юрист з нерухомості Тищенко Роман Петрович. З його допомогою ви зможете убезпечити себе і бути спокійним в тому, що ваші інтереси будуть захищені адвокатом високого рівня.

Якщо ви хочете, щоб радість від придбання нерухомості не була нічим затьмарена, Ви хочете звести всі ризики до мінімуму скористайтеся послугою супровід угоди. І пам'ятайте, супровід угоди з юридичною перевіркою документів обійдуться вам набагато дешевше ніж вирішення тих проблем які можуть виникнути внаслідок недобросовісно проведеної операції.

Купуючи нерухомість будьте пильні і пам'ятайте про те що послуги адвоката по супроводу угоди купівлі-продажу обійдуться вам набагато дешевше, ніж послуги адвоката при виникненні судового спору за нерухомість.

Зверніть свою увагу і на те, що адвокат особа незацікавлена ​​в угоді, адже адвокату платять не залежно від того уклали ви угоду чи ні. Виходячи з усього вище перерахованого, будьте впевнені в тому, що адвокат буде об'єктивний і не упереджений, що дозволить йому побачити всі підводні камені і приховані нюанси.

Кожна угода з нерухомістю повинна бути правильно оформлена, що б уникнути паперової тяганини і судових суперечок надалі. Не піддавайте себе ризику - проводите юридичну перевірку документів при покупці квартири, землі, будинку, офісу та іншої нерухомості.

Адвокат Тищенко Роман проводить юридичний супровід угоди з нерухомістю як на вторинному ринку так і на етапі будівництва -проведет аналіз ризиків при інвестуванні в об'єкти, що будуються.

Зателефонуйте адвокату Тищенко Роману по тел. 0672409046 і замовте юридичний супровід вашої угоди, досвідченим адвокатом по нерухомості.

 • Юридичний супровід угод купівлі-продажу квартир в готовому будинку
 • Юридичний супровід угод купівлі-продажу квартир на етапі будівництва з юридичної перевіркою документів
 • Юридичний супровід угод купівлі-продажу за договором купівлі-продажу майнових прав з юридичної перевіркою документів
 • Юридичний супровід угод купівлі-продажу нерухомості та юридична перевірка документів при покупці квартири
 • Юридичний супровід угод купівлі-продажу за попереднім договором

Контакты

lawyer_tischenko Адвокат Тищенко Роман Петрович
Послуги адвоката в Києві
Контакты:
Адреса: 03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а,
Телефон:+3 8067 240–90–46,
Электронна пошта: advocate@yourlawyer.in.ua UAH
Час роботи: щоденно 09:00 - 18:00

Що ви отримуєте, замовивши послуги адвоката

 • 1. Доведення вашої справи до логічного завершення
 • 2. Доступні ціни на послуги адвоката
 • 3. Різнобічна юридична практика
 • 4. Допомога на стадії виконання рішення суду
 • 5. Комплексний аналіз ситуації (справи)
 • 6. Велика кількість виграних справ (досвід)

Поиск по сайту