03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а

Судовий захист - захист ваших інтересів в суді

Допомога і захист адвоката в суді

Або на чому не варто економити

Судове засідання - це завжди випробування, під час якого людині не завжди вдається поводитися в рамках пристойності і тримати себе в руках. Часто під час слухання справи в адреса супротивників можна почути різне. Це свого роду іспит, який далеко не кожен може гідно здати. Дуже важко особливо перший раз не переживати, не хвилюватися і твердо відстоювати свої інтереси. Тому краще все ж довіриться спеціалісту - людині, для якого судовий захист громадян є професією - до адвоката. Адвокат зможе неупереджено, без емоцій і хвилювання відстояти ваші права адже для гарного адвоката суд - це рідний дім.

Для початку, давайте точно визначимо, що таке судовий захист, що б внести ясність звернемося до словника.

Судовий захист - це право громадян, а також сукупність процесуальних дій, спрямованих на захист честі та гідності, життя і здоров'я особистої свободи і майна від злочинних посягань, на спростування звинувачення або пом'якшення відповідальності обвинуваченого (підсудного). Це право забезпечується шляхом участі захисника в судочинстві по цивільних або кримінальних справах. ( Великий Енциклопедичний словник)

Іншими словами це представництво ваших інтересів в судах, комплекс заходів щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів юридичних і фізичних осіб у суді по господарських, адміністративних, граждананским та інших спорів.

Право на судовий захист арантує громадянам захист прав і свобод в судах. Це одне з основних прав людини. Судовий захист - один з найважливіших державних способів захисту прав, свобод і законних інтересів суб'єктів права, що здійснюється у формі правосуддя гарантований державою.

У житті іноді зустрічаються такі моменти коли проблему ну просто неможливо вирішити шляхом переговорів, збору необхідних документів та інформації. Судовий захист - це єдино вірний і дієвий спосіб захистити порушені права та інтереси в наш непростий час.

Якщо ви вважаєте, що будь хто своїми діями або бездействиями заподіяв вам шкоди, порушив ваші права та інтереси, то в даному випадку саме в судовому порядку ви зможете відстояти свої порушені права. І навпаки, якщо ви є об'єктом чиїхсь необґрунтованих претензій з боку інших людей вам неодмінно треба захищатися в суді. Судовий захист - це механізм, який здатний ефективно захистити Ваші права та інтереси.

Хто може представляти ваші інтереси в суді?

Згідно із законом у кримінальній справі захисником може бути не тільки адвокат, але і близькі родичі або опікуни, піклувальники обвинуваченого, підсудного, засудженого. Взагалі доцільність участі родичів в якості захисників викликає великі сумніви. Адже з протилежного боку - юрист - адвокат зі стажем, а з іншого - захисник - близький родич який навіть кодекс не читав, але впевнений у тому, що доведе невинність. Я б не радив використовувати такий захист. Краще звернутися до адвоката який допоможе вам грамотно побудувати позицію щодо відстоювання своїх прав, забезпечить грамотний захист у суді.

Захищати свої права можна також і за допомогою юриста, послуги якого коштують трохи менше ніж послуги адвоката. Як показує судова практика у справах, де протилежну сторону в судовому процесі представляють юристи, які не мають відповідної кваліфікації і адвокатського статусу результат вирішення справи не на користь осіб, що звернулися за допомогою до таких юристів. Оскільки їх досвід роботи не підтверджений свідоцтвом про право заняття адвокатською діяльністю, і вони не мають гарантованих Конституцією прав для захисту Ваших інтересів. Тільки статус адвоката гарантує повноцінне виконання всіх можливих засобів захисту і відстоювання своїх інтересів і прав у суді.

Як краще вчинити? Звичайно, звернеться до адвоката!
Адвокат Тищенко Роман Петрович надає юридичні послуги з представництва інтересів громадян у суді.
Я гарантую якісну і результативну роботу в судах всіх інстанцій.

Адвокат Тищенко Р.П. може представляти ваші інтереси в суді, починаючи з моменту підготовки до подачі в суд і закінчуючи виконавчим провадженням (виконання рішення суду). Також, адвокат може долучитися до розгляду справи на будь-якій стадії провадження справи.  Грамотний захист в суді дозволить Вам захистити свої законні права мінімізувати негативні наслідки і виграти справу в вашу користь.

Я з радістю готовий представляти Ваші інтереси у всіх судах України та державних органах по таких спорах:

 • Судовий захист у господарських судах: визнання угод недійсними, визнання права власності, стягнення заборгованості та ін.;
 • Судовий захист в судах загальної юрисдикції: житлові та земельні суперечки, розлучення, поділ майна, суперечки з спадщиною та ін.;
 • Судовий захист в адміністративних судах: справи щодо оскарження дій або бездіяльності посадових або службових осіб;
 • Судовий захист кримінальних справах (на будь-якій стадії її розгляду);
 • Судовий захист у спорах, пов'язаних з ДТП;
 • Судовий захист у відносинах з державною виконавчою службою, які виникають у зв'язку із здійсненням виконавчого провадження (виконання рішення суду).

Кваліфікований захист в суді можлива тільки з досвідченим адвокатом. Тільки адвокат допоможе вам встановити перспективність і правомірність ваших дій, сформулює свою позицію і запропонує необхідні кроки по її обстоювати в суді, зверне увагу на необхідні докази, збереже ваш час і гроші в майбутньому.

Контакты

lawyer_tischenko Адвокат Тищенко Роман Петрович
Послуги адвоката в Києві
Контакты:
Адреса: 03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а,
Телефон:+3 8067 240–90–46,
Электронна пошта: advocate@yourlawyer.in.ua UAH
Час роботи: щоденно 09:00 - 18:00

Що ви отримуєте, замовивши послуги адвоката

 • 1. Доведення вашої справи до логічного завершення
 • 2. Доступні ціни на послуги адвоката
 • 3. Різнобічна юридична практика
 • 4. Допомога на стадії виконання рішення суду
 • 5. Комплексний аналіз ситуації (справи)
 • 6. Велика кількість виграних справ (досвід)

Поиск по сайту