Сімейні справи Розлучення з дітьми

Друк

Розлучення з дітьми при обопільній згоді подружжя.

Розлучення з дітьми при обопільній згоді подружжя.


У цьому випадку розлучення все одно оформляється через суд. (Ст.109 СК України) Подружжя подають у суд спільну ЗАЯВУ ПРО РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ.

1.Необходимые документи для розлучення з дітьми:

2.копія свідоцтва про шлюб

3.копія паспорта подружжя

Можливо, прискорити судовий процес, якщо подружжя зможуть домовитися про утриманні дитини і укласти відповідний контракт, який складається і засвідчується нотаріусом. До суду подається копія договору "ПРО виховання і забезпечення дитини після розірвання шлюбу батьків"

Зверніть увагу: Суд не приймає заяву про розірвання шлюбу, поки ви не надасте договір "ПРО виховання і забезпечення дитини після розірвання шлюбу батьків". В даному договорі фіксуються наступні моменти:

  • Проживання дитини (з ким залишається жити дитина);
  • Яку роль у вихованні дитини буде приймати живе окремо батько;
  • Яким чином другий чоловік буде вносити внесок у забезпечення дитини

Важливо: В даній угоді бажано закріпити домовленості по аліментах, це дозволить вам заощадити час, нерви і гроші в майбутньому.

У СІМЕЙНОМУ КОДЕКСІ УКРАЇНИ передбачено окрему угоду "ПРО РОЗМІР АЛІМЕНТІВ НА ДИТИНУ" Цей договір укладається в будь-який час, незалежно від розлучення.

Дуже зручно об'єднати всі домовленості в одному договорі. Якщо ви прописываете аліменти в договорі, зобов'язання щодо їх сплати виникають з моменту укладення договору.

Для жінок: При прописування пункту про аліменти в договорі, вам у майбутньому не потрібно буде звертатися до суду для визначення розміру аліментів, а для стягнення аліментів, у разі ухилення від їх сплати вам знадобиться тільки виконавчий напис нотаріуса.