03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а

Розлучення без присутності сторін

Розірвання шлюбу (розлучення) без присутності сторін

Розлучення без присутності

Це питання, що часто ставиться, спробую коротко викласти переваги розлучення для клієнта за допомогою адвоката.

Послуга адвоката щодо розірвання шлюбу без присутності сторін або сторони в суді, перш за все, спрямована на зручність клієнта. Сама собою присутність у суді сторін є обов'язковою, але для позивача це обов'язково, а для відповідача немає. Дані питання адвокат дозволить вам у рамках чинного процесуального законодавства.

Розірвання шлюбу досить емоційний процес і ви зможете уникнути непотрібних емоцій. Так само, позбавить Вас необхідності самостійно складати позов, розбиратися у всіх процесуальних тонкощах, таких як: підсудність, сплачувати судовий збір, подавати позов, вчасно з'явитися до суду і не пропустити судове засідання, формувати правову позицію у справі та інше.

Все вище перераховане за вас зробить адвокат і після закінчення судового процесу на руки ви отримуєте рішення суду про розлучення.

Розірвання шлюбу без присутності сторін у суді, насамперед, пов'язане з обопільним бажанням сторін розірвати шлюб, але через крайню зайнятість, проживання в іншому населеному пункті або області України та інші обставини не мають змоги прибути до суду на засідання.

Важливо відзначити, що остаточним документом про розірвання шлюбу є рішення суду, а не свідоцтво про розірвання шлюбу, крім того, відпала необхідність ставити в паспорт відмітку про розірвання шлюбу.

Строки розлучення без присутності в суді

Термін розлучення без присутності та отримання рішення суду на руки залежить від низки факторів. Насамперед, це згода або не згода другої сторони на розірвання шлюбу. До речі, якщо друга сторона проти розірвання шлюбу, то це не буде перешкодою для позитивного рішення суду для вас, а може лише вплинути на термін розгляду справи в суді. Також на терміни впливає завантаженість судді справами та інші фактори, що не залежать ні від вас ні від адвоката, тому домовившись про розірвання шлюбу з адвокатом ставиться мета – позитивне рішення суду для клієнта.

Які б не були причини вашого розлучення адвокат Тищенко Роман Петрович допоможе вам розлучитись без вашої присутності в суді в найкоротші терміни. Звертайтесь 067-240- 90-46

Контакты

lawyer_tischenko Адвокат Тищенко Роман Петрович
Послуги адвоката в Києві
Контакты:
Адреса: 03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а,
Телефон:+3 8067 240–90–46,
Электронна пошта: advocate@yourlawyer.in.ua UAH
Час роботи: щоденно 09:00 - 18:00

Що ви отримуєте, замовивши послуги адвоката

  • 1. Доведення вашої справи до логічного завершення
  • 2. Доступні ціни на послуги адвоката
  • 3. Різнобічна юридична практика
  • 4. Допомога на стадії виконання рішення суду
  • 5. Комплексний аналіз ситуації (справи)
  • 6. Велика кількість виграних справ (досвід)

Поиск по сайту