Сімейні справи Розділ майна

Друк

Розділ майна подружжя при розлученні в Україні

Найбільш конфліктною і важкою справою є розподіл спільнонабутого майна подружжя, який найчастіше відбувається як наслідок розірвання шлюбу (розлучення). Розподіл майна не завжди пов'язаний з розлученням.


Розподіл майна відбувається і в разі смерті одного з подружжя. За спадщину переходить тільки те майно, яке було власністю спадкоємця. Розподіл майна подружжя може бути зроблений і у шлюбі, у тому числі і судом, на вимогу чоловіка або за заявою його кредиторів. Закон не пов'язує можливість поділу майна подружжя з розірванням шлюбу.

Cуд не вправі відмовити у прийнятті позовної заяви на підставі того, що між подружжям шлюб не розірвано.

Необхідність у розподілі майна подружжя може виникнути, якщо:

  • Чоловік хоче подарувати частину свого майна дітям;
  • Розподіл необхідний для сплати боргів і т.д.

Причиною для розподілу майна може також стати фактичне припинення сімейних відносин або марнотратство одного з подружжя. Подружжя, як правило, самі вирішують питання про розподіл сумісної власності, а в разі спору цим питанням займається суд. Якщо при розгляді спору в суді з’ясовується, що один з подружжя неправомірно розпоряджається майном, або приховує його - суд враховує це майно та його вартість.

Адвокат Тищенко Роман Петрович допоможе Вам більш детально розібратися у вашій справі, визначити які документи вам необхідно підготувати для прискорення процедури розлучення.
Адвокат Тищенко Р.П. допоможе вам відстояти і захистити ваші майнові інтереси при зверненні до суду.

Адвокат Тищенко Р.П. допоможе у вирішенні таких шлюбно - сімейних спорів, що включають в себе наступні дії:

  • Розірвання шлюбу (розлучення);
  • Розподіл спільно набутого майна в судовому порядку;
  • Встановлення факту батьківства в судовому порядку;
  • Заперечення факту батьківства в судовому порядку;
  • Визнання шлюбу недійсним;
  • Позбавлення батьківських прав;
  • Та багото іншого.

Для початку роботи адвоката знадобляться: свідоцтво про укладення шлюбу документи, що підтверджують зміну прізвища (якщо така була), право правовстановлюючі документи на спірне майно, свідоцтво про народження дитини.

Тищенко Роман Петрович зробить все необхідне, щоб зберегти ваш час і розірвати шлюб в найкоротші терміни. Пам'ятайте для одних розлучення це купа негативних емоцій, а для інших початок спокійною й розміряного життя.

P.S. Які б не були причини вашого розлучення, я завжди буду відстоювати ваші інтереси і стояти на вашому боці. Тищенко Р.П.

суд не вправі відмовити у прийнятті позовної заяви на підставі того, що між подружжям шлюб не розірвано.
Необхідність у розділі майна подружжя може виникнути, якщо:
Чоловік хоче подарувати частину свого майна дітям;
Розділ необхідний для сплати боргів і т.д
Причиною для розділу майна може також стати фактичне припинення сімейних відносин або марнотратство одного з подружжя. Подружжя, як правило, самі вирішують питання про розділі сумісної власності, а в разі спору цим питанням займається суд. Якщо при розгляді спору в суді з’ясовується, що один з подружжя неправомірно розпоряджається майном, або приховує його - суд враховує це майно та його вартість. Адвокат Тищенко Роман Петрович допоможе Вам більш детально розібратися у вашій справі визначити які документи вам необхідно підготувати для прискорення процедури розлучення.
Адвокат Тищенко Р.П. допоможе вам відстояти і захистити ваші майнові інтереси при зверненні до суду.
Адвокат Тищенко Р.П. допоможе у вирішенні таких шлюбно-сімейних спорів що включають в себе наступні дії:
Розірвання шлюбу (розлучення)
Розділ спільно нажитого майна в судовому порядку
Встановлення факту батьківства в судовому порядку
Заперечення факту батьківства в судовому порядку
Визнання шлюбу недійсним
Позбавлення батьківських прав
Для початку роботи адвоката знадобляться: свідоцтво про укладення шлюбу документи, що підтверджують зміну прізвища (якщо така була) право правовстановлюючі документи на спірне майно свідоцтво про народження дитини Тищенко Роман Петрович зробить все необхідне, щоб зберегти ваш час і розірвати шлюб в найкоротші терміни. Пам'ятайте для одних розлучення це купа негативних емоцій ,а для інших початок спокійною й розміряного життя.
P.S. Які б не були причини вашого розлучення, я завжди буду дотримуватися ваші інтереси і стояти на вашому боці. Тищенко Р.П