03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а

Розлучення через РАЦС (ЗАЦС). Розірвання шлюбу в Україні.

Розлучення у разі коли в родині немає спільних неповнолітніх дітей.


(ст.106 СК України) Якщо подружжя прийняли спільне рішення про розлучення, у пари немає неповнолітніх дітей, а жінка не вагітна для оформлення розлучення необхідно звернутися в орган реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) за місцем прописки одного з подружжя. Подружжя подають в РАЦС заяву про реєстрацію розірвання шлюбу, встановленого зразка. Дана заява складається з двох частин і заповнюється кожним з подружжя. В РАГС е необхідно пред'явити паспорт. Вам доведеться сплатити держмито за реєстрацію розірвання шлюбу, а також швидше за все і послуги Рацсу за оформлення документів (тут все залежить від порядків самого Рацсу в законі не передбачено ніяких додаткових оплат)

Зверніть увагу: Шлюб не може бути розірваний, раніше, ніж через місяць з моменту подання відповідної заяви про розлучення. Протягом місяця подружжя можуть відкликати свою заяву про розлучення. Якщо подружжя не змінили своїх намірів за місяць, тоді чоловік і дружина приходять в призначений час і дату для реєстрації розірвання шлюбу, після чого вам видадуть свідоцтво про розірвання шлюбу. Шлюб розривається не залежно від наявності між подружжям майнового спору.

Розлучення в Україні за участю одного з подружжя.

Що робити якщо один з подружжя не може з'явитися в РАГС і подати заяву про розлучення?

У цьому випадку один з подружжя самостійно заповнює свою частину заяви про реєстрацію розірвання шлюбу. Справжність підпису завіряється нотаріусом. Прийшовши в РАГС, один з подружжя пред'являє працівнику Рацсу заповнену частину заяви про розірвання шлюбу, і заповнює свою частину заяви. Після цього вам повідомляють дату і час, що ви з чоловіком повинні покаже для реєстрації розлучення. Шлюборозлучний процес вважається завершеним після отримання свідоцтва про розлучення.

Якщо один з подружжя заздалегідь знає, що не зможе прийти в РАЦС для оформлення розлучення?

Про це обов'язково необхідно повідомити в заяві про реєстрацію розірвання шлюбу або направивши в РАГС додаткове заяву. Тут важлива формулювання, не забудьте вказати: "Згоден (а ) на реєстрацію розірвання шлюбу в мою відсутність". Якщо чоловік проживає в іншому місті (районі) в заяві введіть назву та адресу Рацсу в який направити Свідоцтво про розірвання шлюбу, що б один з подружжя зміг отримати його особисто. Що робити якщо подружжя не можуть з'явитися в РАЦС у призначений день для реєстрації розлучення? У цьому випадку подружжя подають в РАЦС заяву з проханням перенести реєстрацію розірвання шлюбу на інший день. Згідно закону, реєстрація розірвання шлюбу повинна бути зареєстрована не пізніше ніж через рік з моменту подачі заяви в РАГС

Контакты

lawyer_tischenko Адвокат Тищенко Роман Петрович
Послуги адвоката в Києві
Контакты:
Адреса: 03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а,
Телефон:+3 8067 240–90–46,
Электронна пошта: advocate@yourlawyer.in.ua UAH
Час роботи: щоденно 09:00 - 18:00

Що ви отримуєте, замовивши послуги адвоката

  • 1. Доведення вашої справи до логічного завершення
  • 2. Доступні ціни на послуги адвоката
  • 3. Різнобічна юридична практика
  • 4. Допомога на стадії виконання рішення суду
  • 5. Комплексний аналіз ситуації (справи)
  • 6. Велика кількість виграних справ (досвід)

Поиск по сайту