Вся що вам потрібно знати по шлюборозлучного процесу. На допомогу тим, хто розлучається або збирається розлучатися.

Життя дивна штука. Часто, коли-те близькі люди стають для нас своїми ворогами. Адже був час коли ви радісно готувалися до весілля, вибирали ресторан і весільні кільця, любили один одного і хотіли померти в один день. Але якось непомітно відносини погіршувалися, погіршувалися...і одного разу ви прокидаєтеся і розумієте, що так далі жити не можна. Сварки і скандали заважають нормальній повноцінного життя, а з'ясування відносин стали звичним дозвіллям будинку. Ні, настав час поставити крапку.
Розлучення і розірвання шлюбу ,як би він не протікав за ініціативою одного з подружжя або за взаємною згодою, у будь-якому випадку - це вельми не приємний процес.
За даними державного комітету статистики, в Україні в 2010 році на кожні два шлюби припадає одне розлучення: у січні-серпні в країні було зафіксовано 195 225 шлюбів і 93 539 розлучень. У столиці за перші вісім місяців 2010 року було укладено 13887, а розірвано 5870 шлюбів.
Оформлення розлучення .Виходя з цього, можна зробити висновок, що реєстрація шлюбу в половині випадків закінчується подачею документів на розлучення. Основним законом, що регулює сімейно-шлюбні відносини -є Сімейний кодекс України
Залежно від обставин ви вибираєте найбільш підходящу для вас процедуру розірвання шлюбу.
Фактори, що впливають на процедуру розлучення:
- Наявність у сім'ї дитини
- Згода другого чоловіка
Розірвання шлюбу (розлучення) в Україні передбачається в двох формах:
Через РАГС
- Немає дітей
- В РАГС може прийти один з подружжя
В судовому порядку:
- У родині є неповнолітні діти
- Є спільно нажите майно
- Один з подружжя проти