03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а

Статті

Як знайти хорошого адвоката.Пошуки адвоката.Поради тим хто шукає адвоката

Пошуки адвоката річ досить таки складна і відповідальна. Адвокат зазвичай стає потрібен, як правило, раптово і терміново.

Порада №1 - Звертайтеся до спеціаліста широкого профілю. Взагалі поняття адвокатської спеціалізації річ, придумана для реклами юристів, кваліфікація яких викликає сумніви. Це вигідно тим юристам які не володіють великими знаннями в юриспруденції, які не стежать за нововведеннями в законах.

Звичайно, набагато легше розібратися в одній галузі права скажімо податковому або кримінальному законодавстві. Некомпетентність ось що криється за поняттям спеціалізації адвоката в якоїсь конкретної області. У реальності розмежувати галузі права вдається рідко. Хороший адвокат повинен знати і вміти все, адже ніколи не знаєш який поворот може прийняти розглянута справа. Самі подумайте, здаючи іспити до Вищої кваліфікаційної комісії на статус адвоката, іспити проходять по всіх галузях права, а не якоїсь окремої галузі.  Отримуючи свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, адвокат автоматично стає спеціалістом "широкого профілю".

Порада №2 - Адвокат повинен виражати свої думки чітко і грамотно і бути вам приємний.

Добре якщо адвокат вам приємний, адже ви будете з ним працювати тривалий час. Зовнішній вигляд адвоката повинен бути бездоганним. Якщо адвокат охайний, то так само акуратно він буде вести ваш бізнес. Адвокат це ваше обличчя в суді і в інших правоохоронних органах.

  • Дуже важливо, що б адвокат вільно говорив державною мовою. Весь судовий процес і документи складаються українською мовою. Людина може чудово говорити російською мовою, але не змогти зв'язати два слова українською. Обов'язково поцікавтеся у адвоката, чи володіє він українською мовою!
  • Важливо також як пише адвокат, погано складений, з помилками документ може справити негативне враження на суддю або чиновника, що позначиться на вас.

100% гарантії може дати тільки страховий поліс, як говорить Остап Бендер.

Порада №3. Не наймайте адвоката, який обіцяє 100% гарантії на виграш вашої справи і каже, що воно дріб'язкова. Звичайно, в адвокатській практиці зустрічаються справи, коли відразу зрозуміло, що справа виграшне, але завжди є можливість не запланованого ходу подій. Ваш бізнес залежить не тільки від адвоката, вирішувати його буде суд, або чиновник. Адвокат не може гарантувати вам, що, наприклад, суддя перед роботою не посвариться з дружиною, не потрапить в пробку або можуть відкритися обставини, про які ви самі не знали. До усього вище сказаного додам, що давати гарантії адвокату взагалі заборонено законом відповідно до кодексу професійної етики адвоката "адвокату слід утримуватися від укладення угоди про гонорар, при якому виплата винагороди ставиться в залежність від закінчення справи на користь довірителя".

Єдине, що вам може пообіцяти адвокат-це грамотну, сумлінну правову допомогу.

Хочу адвоката подешевше або безкоштовний сир у мишоловці

Порада№4 - Майте справу тільки з тим юристом, який вимагає оплату вперед. Не працюйте з адвокатом, який погоджується отримати гроші після виграшу. З точки зору закону адвокат - юридична послуга, а послуги споживаються під час їх отримання. Вам надають послугу, яку ви тут же і споживаєте. Знайдіть хоч одного лікаря, який погодиться взяти гроші тільки у випадку якщо ви одужаєте. Платите ви конкретно за те, що вас лікують.

Погодившись отримати гонорар тільки після виграшу справи адвокат легко може його, і програти, адже він з вами не має жодних зобов’язань. А якщо, приміром, справа програна, то виходить, що всі витрачений адвокатом час нічого не варто. Подумайте, чи потрібен вам такий адвокат? Людям треба звикнуться з думкою, що ніщо гарне не може коштувати дешево. За поради та правову допомогу адвоката треба платити. Є ще і негласні правила оплати послуг адвоката, якщо справа пов'язана з чим-то що мають конкретну ціну (майно, гроші, цінні папери) послуги адвоката не повинні коштувати менше 3-10% від цієї суми

Адвокат повинен знати все!

Порада№5. Існує думка, що хороший фахівець все знає, це вірно скрізь крім юриспруденції! Хороший юрист - адвокат не соромиться заглядати в кодекси, стежити за нововведеннями і поправками адже адвокат повинен порівняти вашу проблему з законом. Будь-яка проблема, з якою прийшов людина індивідуальна і кожне сказане вами слово повинно бути звірено з законом. У цьому разі можна розраховувати на кваліфіковану пораду.

Порада №6 Освіта .Престижное освіту в Європейській школі, це добре, але не є гарантом успіху. У будь-якому місці є ті, хто навчається і ті, кому потрібна скоринка, яку потім нав'язливо рекламують своїм клієнтам. Це не головне. А ось на що обов'язково слід звернути увагу: кожен практикуючий адвокат значиться в реєстрі адвокатів України. Подивитися реєстр адвокатів можна тут. Тому якщо відомостей про вибраному адвоката ви не знайдете значить ви потрапили на шахрая або звичайного юриста що називає себе адвокатом. І взагалі, якщо ви не довіряєте адвокатові і сумніваєтеся в його компетентності то відразу запитуйте посвідчення адвоката, будь-який адвокат їм і пишається його з радістю вам покаже.

Порада№7 Вік.

Запам'ятайте: Самий продуктивний вік адвоката від 30до 45 років. Ця професія вимагає досвіду, знань і енергії. Досвіду у молодих немає, а енергія з віком вичерпується. Послуги адвоката пов'язані з його матеріальними і психічними та фізичними витратами. Робочий день адвоката не нормований. Адвокат працює і в вечернее (нічний час та у вихідні та святкові дні. Адвокат постійно домагається того, що б його почули, взяли його позицію у справі яким він займається.

Порада№7 Досвід Для того що б стати грамотним і впевнені в собі спеціалістом, необхідно не менше 10 років. Інакше є ризик того, що початківець адвокат буде вчитися на вашому бізнесі.

Порада№8. Не брешіть своему адвокататові для того що б уникнути неприємних сюрпризів і несподіваних поворотів справи. Люди схильні прикрашати дійсність і зменшувати свої не дуже правильні вчинки. Не майте ілюзій правда все одно спливе або в процесі підготовки адвоката до суду або ваш адвокат зіткнеться з великими труднощами у процесі.

Порада №8. Не забувайте про "Гонорар успіху". Ця якась сума, выплачивающаяся у разі виграшу справи. Це служить додатковою мотивацією для адвоката

Зверніть увагу:

  • Хороший адвокат, насамперед дбає про свою репутацію. Підтримує її і накопичує
  • Не береться за справу, в якому немає ніяких перспектив.
  • Не стане говорити про своїх справах, особливо в подробицях адже є поняття адвокатської таємниці
  • Хороший адвокат зазвичай надає початкову консультацію по телефону безкоштовно. У розмові ви можете задати питання, що цікавлять вас, і скласти своє перше враження про адвоката.

І найголовніше довіряйте своєму адвокатові, Ви повинні бути впевнені в тому, що адвокат сумлінно зробив для вас все, що міг.

Контакты

lawyer_tischenko Адвокат Тищенко Роман Петрович
Послуги адвоката в Києві
Контакты:
Адреса: 03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а,
Телефон:+3 8067 240–90–46,
Электронна пошта: advocate@yourlawyer.in.ua UAH
Час роботи: щоденно 09:00 - 18:00

Що ви отримуєте, замовивши послуги адвоката

  • 1. Доведення вашої справи до логічного завершення
  • 2. Доступні ціни на послуги адвоката
  • 3. Різнобічна юридична практика
  • 4. Допомога на стадії виконання рішення суду
  • 5. Комплексний аналіз ситуації (справи)
  • 6. Велика кількість виграних справ (досвід)

Поиск по сайту