03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а

Статті

Як знайти адвоката в інтернеті. Поради тим хто шукає адвоката в мережі інтернет.

Помилка при виборі адвоката може коштувати вам дуже дорого

10 порад, які допоможуть вам визначитися з вибором:

1. Для того, що б ви могли правильно викласти вашу проблему адвокатові, постарайтеся як можна більш точно сформулювати ваше питання і записати його в блокнот. У цьому випадку ви точно нічого не забудете, а адвокат напевно вас правильно зрозуміє.

2. Визначте бажаний результат . Постарайтеся представити підсумок вашої справи і те, що ви чекаєте від дій адвоката.

3. Скористайтесь пошуком в інтернеті.

У наш час веб сайт є свого роду візитною карткою і вітриною бізнесу доступної 24 години на добу сім днів на тиждень. Якщо у адвоката або юридичної фірми немає сайту, то це привід задуматися наскільки серйозна фірма або приватний адвокат.

Також раджу звернути увагу, на якому хостингу розміщений сайт. Якщо сайт розміщений на безкоштовному сервісі типу ' 'free.ucoz1.net" "narod.ru" "orgfree.com" і т.д. подумайте,що це за адвокат, який не може собі дозволити оплатити сайт? Скільки у нього тоді клієнтів?

4. Використовуя пошукові системами в інтернеті(Google, Яндекс) намагайтеся вводити запити, максимально що відносяться до вашого питання. Наприклад : адвокат по розлученню, кримінальний адвокат, адвокат по розлученню і розділу майна, стягнення боргу, юридична консультація, юридична консультація онлайн і т.д. Також не забувайте уточнювати в якому місті ви шукайте адвоката (наприклад: адвокат Київ, послуги адвоката в Києві) так ви зможете максимально звузити ваш запит.

5. Зайдя на сайт адвоката або юридичної фірми, зверніть увагу на кількість інформації, і наскільки сайт живий як часто оновлюється. Почитайте відгуки інших людей, перегляньте розділ з питаннями зверніть увагу на дати відповідей.

6. Пройдіться по меню сайту, оцініть з скільки сторінок він складається.

А) Сайт візитка складається з 3-10 сторінок і коштує трохи і практично ніколи не оновлюється- там як правило ви уведете багато реклами і гарантій наприклад "Вибери мене, ми кращі,100% гарантія вашого виграшу справи" -Цей варіант нам не підходить
Б)  Серйозні фірми і приватні адвокати на свої сайти не скупляться адже це їхнє обличчя в інтернеті. У них, як правило великі багатосторінкові ресурси з безліччю корисною і потрібною інформацією. Кількість сторінок на таких сайтах, як правило, від 100 і більше ,там ви знайдете посилання на закони, і безліч корисних документів, номери та адреси судів і т.д.  Такий сайт є для вас гарантією того, що це фірма не одноденка, а приватний адвокат надає свої послуг давно і не сховається від вас взявши гроші. Адже на сайті як правило надаються свідоцтва і посвідчення адвоката .

7. Почитайте статті та відповіді на питання, оцініть логіку викладу, стиль подачі матеріалу посвідчення адвоката .

Правові статті та відповіді на питання часто пишуть самі ж адвокати. Якщо стаття написана з помилками і кострубато, задумайтеся про компетентності автора.

8. Найдя на сайті посвідчення адвоката проверти чи зареєстрований адвокат в ЄДИНОМУ РЕЄСТРІ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

9. Обдзвоніть вибраних адвокатів, опишіть свою проблему, задайте питання щодо перспектив вашої справи. Як правило консультація по телефону безкоштовна, і поговоривши з адвокатом у вас вже складеться певний мнение.

10. Відкиньте відразу контори в яких працюють прості юристи ,це всілякі ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю).за закону дані організації не мають права використовувати в назві будь-які похідні від слова "адвокат" це чітко прописано В ЗАКОНІ ПРО АДВОКАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ. Називатися адвокатом може тільки той, хто отримав статус адвоката і пройшов необхідні кваліфікаційні іспити. Докладно про це ви можете прочитати в статті "АДВОКАТ АБО ЮРИСТ"

Погано якщо:

 • Вам відразу називають остаточну ціну не з'ясовуючи при цьому подробиці справи
 • Називаю ціну значно менше ніж у інших адвокатів
 • Якщо по телефону вам відразу пропонують приїхати укласти договір
 • Обіцяють 100% позитивний результат
 • Спілкування відбувається через секретаря

Сподіваюся, мої поради будуть вам корисні.З повагою, Роман Тищенко

Контакты

lawyer_tischenko Адвокат Тищенко Роман Петрович
Послуги адвоката в Києві
Контакты:
Адреса: 03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а,
Телефон:+3 8067 240–90–46,
Электронна пошта: advocate@yourlawyer.in.ua UAH
Час роботи: щоденно 09:00 - 18:00

Що ви отримуєте, замовивши послуги адвоката

 • 1. Доведення вашої справи до логічного завершення
 • 2. Доступні ціни на послуги адвоката
 • 3. Різнобічна юридична практика
 • 4. Допомога на стадії виконання рішення суду
 • 5. Комплексний аналіз ситуації (справи)
 • 6. Велика кількість виграних справ (досвід)

Поиск по сайту