03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а

Про адвоката

Юридичні послуги адвоката в Києві та області.

Адвокат — це моє покликання! Інтерв'ю з адвокатом Романом Тищенко

Роман  як  давно ви займаєтеся адвокатською діяльністю?


— В серпні 2007р. склав кваліфікаційні іспити і отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю,  прийняв Присягу адвоката. А практикую з 2004р.  Адже для того, що б отримати це свідоцтво необхідно мінімум два роки практики.

Як Ви вважаєте,  яким має бути хороший адвокат і які риси характера він повинен мати?


— Я думаю, що в першу чергу він має бути  компетентним.  А риси характера – це для кожного індивідуально.  Особисто мені допомагає врівноваженість і холоднокровність. Не зайвою вважаю  амбітність і неупередженість.

Роман Петрович, скільки на вашому рахунку виграних справ?


— Взагалі, я не веду детальну статистику. Багато, не один десчток точно. Взагалі,  в процесі  ознайомлення зі справою я в більшості випадків можу спрогнозувати результат справи. Хоча клієнт не завжди готовий почути правду.

Що вам більш всього подобається у вашій роботі?


— Спілкуватися з новими цікавими людьми, допомагати їм. Взагалі мені подобається все це юридичне життя, судочинство,  процеси. Це свого роду азартна гра. Необхідно продумувати і готувати кожен наступний хід.

Чи  можна вважати, що ви любите свою роботу?


— Звісно! Це щастя займатися улюбленою справою.

Як ви вважаєте, коли краще всього звертатися  до адвоката, і коли ваші послуги будуть максимально ефективними?


— В  перші години затримання  (якщо це кримінальна справа або ДТП). Як у лікаря є поняття золота  година,  коли допомога максимально  ефективна,  так і у юриста. Чим пізніше ви звернетеся, тим менше шансів у адвоката вам допомогти. Інколи  люди хвилюючись, здійснюють безліч помилок в суді. Бувають випадки коли громадяни звертаються після того, як довгі роки самі судяться,  слідуючи радам нотаріусів, або юристів що приходять на одне засідання . Програвши  у всіх інстанціях  все ж вирішують звернутись до професійного адвоката, але допомогти в такій ситуації вже дуже складно. У таких випадках мені доводиться роз'яснювати людям, що вони самі винні. І звернися вони раніші,  справу можна було б  легко виграти.

Чи є довіра між адвокатом і клієнтом важливим аспектом стосунків?


- Поза сумнівом. Часто,  коли клієнт не довіряє своєму адвокатові, він  під впливом порад різних некомпетентних людей (родичів, знайомих, інколи юристів не знайомих зі всіма нюансами справи)  робить необдумані, часто невиправні помилки. Тим самим люди самі того не розуміючи заважають адвокатові, ще більше заплутують справу і  ставлять під сумніви дії професійного адвоката, що абсолютно не допустимо. Адже довіру народжує відповідальність!

Що б ви порадили своїм потенційним клієнтам?


— По можливості намагайтеся, якомога раніше звертатися до адвоката.  Не шукайте адвоката "дешевого". Безкоштовних хороших  адвокатів - просто не буває!

Як ви вважаєте  краще працювати, брати справу цілком  або  ділити її на окремі частини:  засідання, позов і т.д.


— Я прагну братися за справу цілком. Так легко досягти позитивного результату. І можна  прорахувати справу на декілька кроків вперед.

Як ви вважаєте, для клієнта вигідно  оплачувати  послуги адвоката за всю справу цілком або платити окремо за позови, засідання  і складання заяв?


— Заплативши одноразово, ви даєте можливість адвокатові повністю вести справу від початку (подачі позову)  і до вирішення суду, (а часто  і до виконання вирішення суду) не дивлячись на кількість заяв і походів до суду. Якщо ж платити разово,  адвокат буде сам зацікавлений в більшій кількості судових засідань і в складанні документів, які зовсім  не потрібні і  ніяк не вплинуть на рішення суду.

Розкажіть про самий курйозний випадок у вашій адвокатській практиці.


Був у мене один випадок (примітка. автора Сміється). Одного дня, в апеляційному суді,  коли судді  видалились  в  дорадчу кімнату для ухвалення рішення, луна у кабінеті була настільки сильною,  що всі хто знаходився в залі міг почути як вони приймають рішення. Дуже цікаво!

З якими проблемами ви стикалися в спілкуванні з клієнтами? Чи бувають випадки,  коли люди з вами не розраховувались?


— Так, таке раніше траплялося. Вирішивши свої проблеми, на радощах люди забували про того, хто їм в цьому допоміг. І зараз я працюю по 100% передоплаті.  Хоча в крайніх випадках, готовий піти на зустріч клієнтові.

Чи потрібно взагалі звертається до адвоката,  адже можна і самому  спробувати "судитися"?


— Спробувати звичайно ж можна, лише яким буде результат? Я за розподіл праці. Як говорив професор Преображенський: ”У великому театрі хай співають, а я оперуватиму” Якою б розумною не була б людина -  у неї все одно не буде всіх необхідних знань і досвіду якими володіє професійний адвокат. Та і до своєї справи люди часто відносяться упереджено і емоційно, що  в суді взагалі не прийнятно.

Чи правда що всі суди куплені?


— Звісно ж, ні. Більшість суддів заслужено носять свою мантію.

При виборі адвоката, на що б ви порадили звернути увагу?


— Раджу прислухатися до інтуїції і не вірити  обіцянкам, наприклад, даю 100% гарантій. Більш детально про це можно прочитати в моїй статті "На що слід звернути увагу при виборі адвоката"

Скажіть декілька слів про адвокатську етику?


— Адвокатська етика полягає в професійному і якісному виконанні адвокатом своїх обов'язків. Адвокат несе відповідальність перед клієнтом, судом і суспільством в цілому.

Які документи дозволяють занйматся адвокатською практикою?


- Це звичайно ж Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

 
 
   
     
     
     
     
     

 

     

Адвокат Тищенко Роман Петрович на телевидении

Контакты

lawyer_tischenko Адвокат Тищенко Роман Петрович
Послуги адвоката в Києві
Контакты:
Адреса: 03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а,
Телефон:+3 8067 240–90–46,
Электронна пошта: advocate@yourlawyer.in.ua UAH
Час роботи: щоденно 09:00 - 18:00

Що ви отримуєте, замовивши послуги адвоката

  • 1. Доведення вашої справи до логічного завершення
  • 2. Доступні ціни на послуги адвоката
  • 3. Різнобічна юридична практика
  • 4. Допомога на стадії виконання рішення суду
  • 5. Комплексний аналіз ситуації (справи)
  • 6. Велика кількість виграних справ (досвід)

Поиск по сайту