03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а

Одним найбільш поширеним порушенням митних правил, які трапляються з фізичними особами при перетині митного кордону України - є переміщення готівки.

Будь-яка валюта світу, але не більше 10000 євро, все що вище цієї суми підлягає обов'язковому письмовому декларуванню та наявності відповідних дозвільних документів. чим порушується порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, яким обмежено переміщення валюти через митний кордон України.

За вищевказане правопорушення передбачена відповідальність ст. 471МК України, порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю ч.1. Порушення встановленого цим Кодексом порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, тобто переміщення через митний кордон України особою, формою проходження митного контролю обрала проходження (проїзд) через "зелений коридор", товарів, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України, або товарів в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а в разі якщо безпосередніми предметами правопорушення є товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України, - також конфіскацію цих товарів.

Якщо у вас виникла схожа вищеописана ситуація на митному кордоні України, не зволікайте і звертайтеся за правовою допомогою до адвоката. Ваша ситуація буде ретельно проаналізована. При необхідності буде проведена досудова підготовка до розгляду провадження у справах про адміністративні правопорушення в суді, а в подальшому при необхідності і на стадії апеляційного розгляду справи.

Контакты

lawyer_tischenko Адвокат Тищенко Роман Петрович
Послуги адвоката в Києві
Контакты:
Адреса: 03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а,
Телефон:+3 8067 240–90–46,
Электронна пошта: advocate@yourlawyer.in.ua UAH
Час роботи: щоденно 09:00 - 18:00

Що ви отримуєте, замовивши послуги адвоката

  • 1. Доведення вашої справи до логічного завершення
  • 2. Доступні ціни на послуги адвоката
  • 3. Різнобічна юридична практика
  • 4. Допомога на стадії виконання рішення суду
  • 5. Комплексний аналіз ситуації (справи)
  • 6. Велика кількість виграних справ (досвід)

Поиск по сайту