Аутсорсінг

Друк

Юридичний аутсорсинг. Абонентське юридичне обслуговування
підприємств і фірм

Що таке аутсорсинг?

ридичний аутсорсинг-абонентське юридичне обслуговування

Аутсорсинг - це виконання частини функцій, необхідних підприємству для його роботи, сторонньою організацією, яка спеціалізується на наданні робіт/послуг саме в тій галузі, до якої відносяться такі функції і завдання.

Юридичний аутсорсинг як послуга, що надається адвокатом - це виконання функцій юридичної служби для клієнта, який не має в штаті фахівців відповідного профілю (або має в штаті фахівців в іншій галузі права, для яких виконання потрібних замовнику завдань нехарактерно).

Абонентське юридичне обслуговування (аутсорсинг) - це комплексне (або часткове) юридичне забезпечення діяльності Вашого підприємства (фірми) і передбачає комплексний підхід до вирішення правових питань, що виникають у суб'єктів господарювання (юридичних осіб і приватних підприємців).

Віддаючи правові питання ведення господарської діяльності на аутсорсинг адвокатові, клієнт отримує можливість використовувати досвід і знання адвоката.

Як правило,  юридичний аутсорсинг обходиться компанії істотно дешевше найму штату співробітників.

Абонентське юридичне обслуговування (аутсорсинг) включає в себе:

  • Усні консультації з питань цивільного, господарського, адміністративного права і.т.д.
  • Участь у переговорах зі сторони клієнта.
  • Складання претензій, відповідей на претензії, позовних заяв, підготовка і подача справ у відповідні суди.
  • Представлення інтересів клієнта в судах всіх інстанцій.
  • Виконання судових рішень.

Сподіваюся на взаємовигідну співпрацю, і що мій досвід адвоката допоможуть Вам в юридичному супроводі діяльності Вашого підприємства і наше ділове співробітництво буде постійним і плідним.