03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а

Адвокат по ст.130 КУпАП

Адвокат по ст.130 КУпАП в Києві та Київській області

Що необхідно пам'ятати, у разі якщо вас зупинив поліцейський і запідозрив у тому, що ви в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, а може і під впливом лікарських препаратів та інше.

  • З 17 березня 2021 року відбулися зміни в ст.130 КУпАП, збільшилися розміри штрафів:
  • ч.1, ст.130 КУпАП - 17000грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік;
  • ч.2, ст.130 КУпАП – 34000грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк десять діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого і на інших осіб - накладення штрафу у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк десять діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Варто пам’ятати, що у разі позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік, за рік потрібно буде знову перездавати іспити та отримувати нове водійське посвідчення.

Крім того, у відповідності до ч.4, ст. 126 КУпАП, керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20400грн.).

Адвокат по 130 статье

Водію на якого склали протокол по 130 КУпАП важливо пам'ятати:

Відповідно до висновків Європейського суду з прав людини викладених у рішенні по справі "О`Галлоран та Франціє проти Сполученого Королівства" від 29 червня 2007 року, будь-яка особа, яка володіє чи керує автомобілем, підпадає під дію спеціальних правил, оскільки володіння та використання автомобілів є таким, що потенційно може завдати серйозної шкоди. Ті, хто реалізували своє право володіти автомобілями та їздити на них, тим самим погодились нести певну відповідальність та виконувати додаткові обов`язки у правовому полі.

Якщо суд визнав вас винним по ст.130 КУпАП, то ви маєте право оскаржити до апеляційного суду вищевказане рішення. При цьому, варто пам’ятати, що строк на оскарження – 10 днів і обраховується з дати прийняття судом рішення. В разі порушення строку на апеляційне оскарження, обов’язково потрібно його поновлювати. Апеляція по статті 130 КУпАП є дієвим механізмом захисту ваших прав.

Для того, щоб вам ефективно допомогти, адвокату, потрібно почати з консультації, за підсумками якої, ви точно дізнаєтесь перспективи та можливі варіанти розвитку вашої справи. Адвокат по 130 КУпАП аналізує справу з точки зору складу адміністративного правопорушення, сталої судової практики, власного досвіду та аналізує наявність порушень при складанні протоколу які в суді стануть підставою для закриття справи за відсутності складу адміністративного правопорушення.

Чим раніше ви звернетеся до адвоката після складання на вас протоколу, тим більше шансів вам допомогти.

Телефонуйте адвокату Тищенко Р.П. за телефоном 067-240-90-46

Контакты

lawyer_tischenko Адвокат Тищенко Роман Петрович
Послуги адвоката в Києві
Контакты:
Адреса: 03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а,
Телефон:+3 8067 240–90–46,
Электронна пошта: advocate@yourlawyer.in.ua UAH
Час роботи: щоденно 09:00 - 18:00

Що ви отримуєте, замовивши послуги адвоката

  • 1. Доведення вашої справи до логічного завершення
  • 2. Доступні ціни на послуги адвоката
  • 3. Різнобічна юридична практика
  • 4. Допомога на стадії виконання рішення суду
  • 5. Комплексний аналіз ситуації (справи)
  • 6. Велика кількість виграних справ (досвід)

Поиск по сайту