03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а

Адреса: Антона Цедіка 10-а 03057 Україна, Київ.

Прямий номер для зв`язку з адвокатом (067) 240 90 46

Юридична практика

Виникли юридичні питання? Вчасно звернітся до адвоката за допомогою – та успішно вирішіть ваші проблеми!

Судовий захист

Досудове врегулювання суперечок, представництво інтересів клієнта в судах, комплексний аналіз ситуації (справи), підготовка та подача всіх необхідних документів для судової справи, ведення судової справи під ключ.

Сімейний адвокат

Захист адвоката по сімейним справам, розподіл майна подружжя, розлучення через суд, розлучення коли один із подружжя проти, знаходження оптимальних шляхів вирішення сімейних конфліктів.

Митнний адвокат

Представництво інтересів, особи, на яку складений Протокол про порушення митних правил по ст.471 та ст.483 Митного кодексу України в суді.

Адвокат по 130 КУпАП

Захист водія в суді, спеціалізація по 130, індивідуальний підхід до кожної справи, дієві механізми захисту водія.

Досвід адвоката

Адвокат Тищенко Роман - працює на ниві юриспруденції вже більше п'ятнадцяти років, індивідуально і уважно підходить до проблеми кожного клієнта завжди терпляче вислуховує кожного і надає слушну пораду. У своїй роботі керується здоровим глуздом, а не емоціями, не обіцяє зайвого. Якщо ви вирішите з ним співпрацювати, то будьте впевнені в тому, що спосіб вирішення вашої проблеми буде запропонований найоптимальніший. Працює адвокат в Києві - столиці нашої країни. Це величезне місто з великою конкуренцією і величезною кількістю адвокатів і юристів. Часом не так легко вибрати з величезної кількості адвокатів дійсно підходящого, який буде відповідально і уважно займатися вашою справою.

Переваги роботи з адвокатом

Звертаючись до послуг адвоката в Києві, будьте впевнені, що він не допустить порушення ваших законних інтересів. Довірив рішення своїх проблем адвокату - ви отримаєте прогнозований результат з мінімальними витратами сил і часу. Адвокат готовий надавати юридичну допомогу в екстрених ситуаціях в будь-який час.

 1. За послугами адвоката повторно звертаються багато клієнтів
 2. Робота адвоката виконується у чітко встановлені терміни
 3. Ціна на послуги адвоката не змінюється в процесі роботи
 4. Підтримка 24/7
 5. Підготовка всіх необхідних документів
Якість послуг
Роман Петрович має достатній досвід роботи, що дозволяє ефективно вирішувати юридичні питання різної складності.
Швидкість
Адвокат має можливість надавати юридичну допомогу та консультацію в будь-якій точці Києва і Київської області.
Конфіденційність
Адвокат гарантує збереження отриманих даних і те, що інформація, надана вами - залишиться в таємниці.
Економія
Робота адвоката завжди вважалася престижною і високооплачуваною, але нехай вас це не бентежить, з адвокатом Тищенко Романом Петровичем ви завжди зможете домовиться, так що б це було вигідно обом сторонам. Адвокат завжди готовий піти вам на зустріч і ви завжди зможете домовиться про зручний вам спосіб оплати адвокатських послуг.

15 років юридичної практики

Адвокат постійно розвивається, ходить на семінари та тренінги для адвокатів в Києві. Підвищує свою кваліфікацію в чому можна переконатися зайшовши на сторінку «Про адвоката» подивившись сертифікати та свідоцтва. Роман Петрович відстежує всі зміни в законодавстві, читає і аналізує судову (юридичну) практику, завжди володіє актуальною інформацією. Уже п'ятнадцять років Роман Петрович консультує громадян в різних галузях права та знаходить шляхи вирішення юридичних проблем які у вас виникають.

Результат
Роман Петрович завжди досягає поставлених цілей і намагається домагатися максимально позитивного результату для вас у вашій справі. Адвокат прекрасно знає всі тонкощі своєї професії і вміє донести свою думку до оточуючих, ясно і чітко, а прекрасне знання законів дозволяє йому бути не голослівним, а підкріплювати свої думки статтями закону і переконувати в своїй правоті всіх в залі суду.Тищенко Р.П. - захистить та відстоїть ваші інтереси в суді, міліції, прокуратурі та в інших правоохоронних органах Києва!
Підхід
Адвокат веде своїх клієнтів особисто, не передоручаючи виконання своїх обов'язків - третім особам. Тому зателефонувавши адвокату, за телефоном 067-240-90-46 ви не потрапите до секретаря, а зможете поговорити з адвокатом особисто. Роман Петрович завжди інформує своїх клієнтів про хід їх справи. Якщо Ви шукаєте послуги адвоката в Києві - Ви прийшли за адресою. Саме у адвоката ви зможете отримати професійну юридичну допомогу та консультацію.
Час
Звертаючись за допомогою до адвоката Тищенко Роману будьте спокійні вам не доведеться годинами стояти в чергах під кабінетом, ходити в різні інстанції, доносити і виправляти різні документи. Адвокат працює цілодобово і готовий надавати юридичну допомогу в екстрених ситуаціях в будь-який час.
Місце
 Якщо місце вашого проживання не Київ, то це не проблема, адвокат надасть консультацію дистанційно. Київ місто великих можливостей в такому місті тисячі адвокатів але далеко не всі з них надають свої послуги в будь-який час, і якщо вам терміново потрібен адвокат не так просто його знайти. В цьому випадку до вас на допомогу прийде Тищенко Роман який готовий допомогти в будь-який час і у самій заплутанній справі.

Сертифікати та документи

Адвокат Тищенко Роман працює по Києву і Київській області з 2007 року. Клієнти довіряють адвокату захист своїх інтересів у різних галузях права: адміністративному, цивільному, сімейному, житловому, спадковому, господарському.

Адвокат Тищенко Роман на ТВ.

Адвокат Тищенко Роман Петрович є людиною публічною його постійно запрошують в різні ток-шоу, такі як: "Говорить Україна", "Ранок з Україною", "Стосується кожного", Info-шок. Він виступає в якості експерта-юриста в новинах на каналі 2 + 2, тві а також на каналі Право Тв та інших .Ці відео ви можете подивитися тут

Подробнее

Контакты

lawyer_tischenko Адвокат Тищенко Роман Петрович
Послуги адвоката в Києві
Контакты:
Адреса: 03057 Україна, Київ, Антона Цедіка 10-а,
Телефон:+3 8067 240–90–46,
Электронна пошта: advocate@yourlawyer.in.ua UAH
Час роботи: щоденно 09:00 - 18:00

Що ви отримуєте, замовивши послуги адвоката

 • 1. Доведення вашої справи до логічного завершення
 • 2. Доступні ціни на послуги адвоката
 • 3. Різнобічна юридична практика
 • 4. Допомога на стадії виконання рішення суду
 • 5. Комплексний аналіз ситуації (справи)
 • 6. Велика кількість виграних справ (досвід)

Поиск по сайту